Метелики на конюшині

Купити

Ось детальна інформація про бісерну вишивку «Метелики на конюшині» (артикул A-544), розмір 21×28 см.

Комплектація

Бісерні вишивки «Ангеліки» постачаються без бісеру як рисунок на тканині. На спеціальний жорсткий атлас нанесено кольорову схему й зображення обличь і тла; по схемі вишиваються елементи оздоблення: одяг, квіти, прикраси тощо, а обличчя й тло не вишиваються.

Розмір готової вишивки «Метелики на конюшині»: 21×28 см.

Як купити

Часткову вишивку бісером «Ангеліка» можна купити в магазині, через Інтернет або навіть оптом. Детальніше на сторінці «Як купити».

Догляд

Хоча й тканинну основу вишивки можна прати й навіть прасувати, зауважте, що бісер може значно постраждати, полущитися й змінити колір від води, температури й миючих засобів.

Якщо виникне нагальна необхідність випрати вишивку, пріть її руками в теплій чи навіть холодній воді зі звичайним милом, будьте дуже обережною. Не пріть у пральній машинці, уникайте гарячої води, миючих засобів і відбілювачів, вони пошкодять бісер і можуть навіть знищити рисунок на тканині.

Випрану вишивку висушіть протягом кількох днів, розпрямивши її й поклавши на горизонтальну поверхню.

Готову вишивку тримайте подалі від прямого сонячного проміння й високої вологості, і тоді вона радуватиме й вас, і ваших дітей, і навіть їхніх дітей багато-багато років. Найкраще прибрати вишивку під скло в рамку 21×28 см (або в паспарту й рамку більшого розміру), тоді на бісер не сідатиме пил, тож ваш шедевр не забруднюватиметься.